Transport Warszawa Białystok


Transport Białystok

Transport Białystok Warszawa lub transport Warszawa Białystok.transport warszawa białystok

Koszt transportu to:  400 zł* (realizacja w ciągu 14 dni od momentu złożenia zamówienia – termin elastyczny).

* – dotyczy ładunku o objętości do 10 m³ i wadze do 500 kg.

Transport ekspresowy lub w terminie wybranym przez klienta: 800 zł. Za auto z windą dopłata +100 zł.

Załadunek i rozładunek po stronie klienta. Jeśli załadunek i rozładunek po naszej stronie to wycena indywidualna.

Termin elastyczny oznacza, że klient ma możliwość dopasowania się do naszego terminu realizacji. Praktycznie wygląda to w ten sposób, że po złożeniu nam zamówienia gwarantujemy wykonanie usługi w ciągu 14 dni. Transport zostanie połączony z inną usługą, więc trudno określić konkretny dzień. Gdy już termin będzie znany, skontaktujemy się 1-2 dni wcześniej w celu wykonania usługi. Może nie jest to komfortowa sytuacja dla klienta, jednak decydując się na wariant ekonomiczny trzeba pójść na kompromis. W przypadku gdy klientowi zależy na czasie lub konkretnym terminie wykonamy transport ekspresowy.


Transport Warszawa Białystok

Transport Białystok organizowany jest dla całego podlasia, nasze samochody stale poruszają się po całym kraju w związku z czym możemy zabrać mały ładunek w rozsądnej cenie. Chętnie też zorganizujemy indywidualny transport w dowolne miejsce w kraju, czasami ponad kosztem transportu stoi bezpieczeństwo ładunku oraz punktualność dostawy lub odbioru. Jeśli szukasz odpowiedzialnej firmy to jesteś w dobrym miejscu.

W zakładce „Transport za pół ceny” znajdziesz mapkę, na której znajdują się aktualne pozycje naszych transportów.

Kontenerowa zabudowa pojazdów pozwala na bezpieczny transport rzeczy, dość wysoka skrzynia ładunkowa zapewnia bezpieczny transport mebli lub sprzętu agd. Również przesyłki paletowe zostaną sprawnie dostarczone, dzięki podnośnikowi hydraulicznemu.

Zakładka została nazwana jako transport Warszawa Białystok ale oczywiście transport Białystok Warszawa też znajduje się w ofercie, tak samo jak transport Białystok czy transport Białystok Gdańsk. Wszystkie opcje lokalizacyjne wchodzą w grę, kwestia dogadania się co do terminu no i oczywiście ceny.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2018 – Usługi transportowe ☎ 609 23 23 88

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

Google+