Transport Warszawa Gdańsk


Transport Gdańsk

Transport Warszawa Gdańsk lub transport Gdańsk Warszawa.transport Warszawa Gdańsk

Koszt transportu to:  700 zł* (realizacja w ciągu 14 dni od momentu złożenia zamówienia – termin elastyczny).

* – dotyczy ładunku o objętości do 10 m³ i wadze do 500 kg.

Transport ekspresowy lub w terminie wybranym przez klienta: 1400 zł. Za auto z windą dopłata +100 zł.

Załadunek i rozładunek po stronie klienta. Jeśli załadunek i rozładunek po naszej stronie to wycena indywidualna.

Elastyczny termin wykonania usługi na trasie Warszawa Gdańsk lub odwrotnie oznacza, że w chwili zamówienia transportu my gwarantujemy jego wykonanie w ciągu 14 dni w ekonomicznej cenie. Warunkiem jest gotowość klienta do zapewnienia w tym okresie wydania przewożonego mienia w punkcie odbioru oraz odebrania mienia w punkcie dostawy. Takie warunki są spowodowane tym, że jest to transport łączony i trzeba go zgrać z innymi klientami i zleceniami.


Transport Warszawa Gdańsk

Transport Gdańsk to oferta dla osób i firm z całego Trójmiasta poszukujących usługi transportowej do miast: Warszawa, Białystok lub w dowolne miejsce w kraju. Oferta transportu łączonego dotyczy głównie małych przesyłek gdy nie opłaca się ich transportować indywidualnie. Oczywiście jeśli szukasz odpowiedzialnego przewoźnika i chcesz aby Twoje zlecenie wykonała właśnie ta firma to chętnie podejmiemy wyzwanie 🙂 Na początku wątku zostało napisane, że oferta jest dla klientów z Trójmiasta. Sprostowując to oferta jest dla klientów z całej Polski, jednak bardziej jest skierowana do osób chcących dostarczyć ładunek na pomorze lub odwrotnie.

Zachęcamy do śledzenia zakładki Transport za pół ceny, umieszczona tam mapka przedstawia lokalizację oraz przybliżone terminy znanych już nam transportów. Dla klientów, którym zależy na transporcie pilnym lub w konkretnym dniu mamy usługę transport ekspresowy. Kosztuje więcej ale jest to usługa dedykowana tylko dla jednego klienta, która zostanie wykonana w ustalonym dniu i o ustalonej godzinie. Transport Gdańsk, transport Warszawa Gdańsk i transport Gdańsk Warszawa.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2018 – Usługi transportowe ☎ 609 23 23 88

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

Google+