Przeprowadzki Warszawa


przeprowadzki Warszawa i krajowePrzeprowadzki Warszawa zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Usługi wykonujemy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego ale nie sprawi nam kłopotu przeprowadzka na drugi koniec kraju.


Co ma wpływ na cenę:

  • ilość przewożonych rzeczy
  • odległość pomiędzy punktem wyjściowym a miejscem docelowym
  • waga i gabaryty nietypowych przedmiotów
  • dodatkowe utrudnienia (brak windy, brak podjazdu pod drzwi budynku)
  • życzenia klienta dotyczące rodzaju usługi (zakres pakowania, zakres demontażu i montażu mebli)

Przeprowadzki Warszawa – Szanujesz czas, oszczędzasz pieniądze…

Każda przeprowadzka wyceniana jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, na podstawie zapytania złożonego drogą elektroniczną lub na podstawie wcześniejszego obejrzenia mienia u klienta. Popularne usługi to przeprowadzki warszawa, przeprowadzki mieszkań i domów, przeprowadzki biur i firm, przeprowadzki krajowe.

Wycena na miejscu u klienta jest niezobowiązująca i bezpłatna, dotyczy przeprowadzki Warszawa i okolice.tapicerowane wnętrze meblowozu

Wybierając firmę z wieloletnim stażem mają Państwo pewność, że przewożone mienie zostanie odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i dojedzie bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Przeprowadzki to specyficzna usługa wymagająca najwyższej staranności oraz odpowiedniej tężyzny fizycznej. Znoszenie lub wnoszenie po schodach wiąże się często z wielogodzinnym wysiłkiem fizycznym, dlatego przeprowadzki powinny wykonywać zgrane ze sobą osoby.

Wszystko to po to aby uniknąć strat w mieniu, sprzęcie no i oczywiście w ludziach. To taki żart oczywiście ale łatwo jest sobie wyobrazić co się dzieje gdy do wnoszenia szafy zabierają się dwie niedoświadczone osoby. Wygląda to w przybliżeniu tak: podczas wnoszenia szafy po schodach jedna osoba ciągnie drugą za pomocy szafy, ewentualnie może być zmiana i ta druga osoba pcha tą pierwszą również za pomocą szafy. Przy okazji tych manewrów ktoś może upaść, zaczepić meblem o ścianę lub o barierkę, ostatecznie wnoszenie szafy przy takiej przeprowadzce kończy się powiedzmy sukcesem gdyby nie jeden mały szczegół… Na dole stoi jeszcze po dach załadowane auto z mnóstwem innych mebli, kartonów i wielu wielu innych drobnych rzeczy. Czasami warto zainwestować w profesjonalną firmę przeprowadzkową.

Na życzenie dostarczymy materiały do pakowania (kartony, taśmy), spakujemy wyposażenie mieszkania lub biura oraz zdemontujemy i zmontujemy meble.


Przyjaciele: ARTTRANS > Meble Metalowe > Szafy metalowe > Szafy na broń


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2017 – Usługi transportowe ☎ 609 23 23 88

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

Google+