Transport Warszawa Białystok


transport BiałystokTransport Białystok Warszawa lub transport Warszawa Białystok. Wykonamy dostawę mebli, sprzętu agd, elektroniki, gabarytów, czy przedmiotów w kartonach. Realizujemy usługi transportowe w systemie „door to door”. W ofercie są transporty ekonomiczne oraz dedykowane czyli wykonane w określonym terminie. Podane ceny uwzględniają załadunek i rozładunek po stronie klienta. Jeśli załadunek oraz rozładunek po naszej stronie wycena jest indywidualna. Cena zależy od rodzaju ładunku oraz dodatkowych życzeń klienta odnośnie wykonania zlecenia.

Transport ekonomiczny:  600 zł* (w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia).

Transport dedykowany: 1200 zł* (w terminie wybranym przez klienta).

* – dotyczy ładunku o wadze do 500 kg.

Wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. 415 cm, szer. 200 cm, wys. 220 cm.


Transport ekonomiczny oznacza, że klient ma możliwość dopasowania się do naszego terminu. Praktycznie wygląda to w taki sposób, że po złożeniu nam zamówienia gwarantujemy wykonanie usługi w ciągu 14 dni. Trudno określić konkretny dzień, ponieważ zostanie transport połączony z inną usługą. Gdy już termin będzie znany, skontaktujemy się 1-2 dni wcześniej w celu wykonania usługi. Może nie jest to komfortowa sytuacja dla klienta, jednak decydując się na wariant ekonomiczny trzeba pójść na pewien kompromis. Dla osób, które oczekują odbioru i dostarczenia przesyłki w konkretnym dniu i godzinie pozostaje droższy transport dedykowany (ustalony indywidualnie termin).

Zakładka została nazwana jako transport Warszawa Białystok ale oczywiście transport Białystok Warszawa też znajduje się w ofercie. Tak samo jak transport Białystok, czy transport Gdańsk Białystok. Wszystkie opcje lokalizacyjne wchodzą w grę, kwestia dogadania się co do terminu no i oczywiście ceny. Podobno cena nie zawsze idzie w parze z jakością jednak to chyba zależy od wykonawcy. Są firmy co chcą wykonać jak najwięcej i jak najszybciej ale to też zależy od klienta. Jedni kierują się wyłącznie ceną a innym bardziej zależy na terminie i jakości.


Transport Białystok

transport warszawa białystokTransport w Białymstoku organizujemy dla całego podlasia. Nasze samochody często przejeżdżają po całym kraju w związku z czym możemy zabrać mały ładunek w rozsądnej cenie. Chętnie też zorganizujemy indywidualny transport w dowolne miejsce w kraju. Czasami ponad kosztem transportu stoi bezpieczeństwo ładunku oraz punktualność dostawy lub odbioru. Dlatego znaczna część klientów wybiera usługi dedykowane mając pewność terminu dostawy.

Jeśli szukasz odpowiedzialnej firmy to jesteś w dobrym miejscu. Kontenerowa zabudowa pojazdów pozwala na bezpieczny transport rzeczy, dość wysoka skrzynia ładunkowa zapewnia bezpieczny transport mebli lub sprzętu agd. Obsługując internetowy sklep z meblami nauczyliśmy się planować dostawy oraz cierpliwości do klientów. Zdarza się wyjazd na kilka dni lub nawet na cały tydzień. Często odbiorcami są firmy, które pracują do godz. 15.00.

Poszczególne miejsca dostaw są oddalone czasem o kilkaset kilometrów. Czymś normalnym jest powrót do domu później niż zaplanowaliśmy. Staramy się wykonać transport przede wszystkim bezpiecznie ale możliwie najszybciej. Czasami zdarza się, że dostawa być może będzie opóźniona to wtedy prosimy klienta o cierpliwość i wyrozumiałość.

W zakładce transport za pół ceny znajdziesz grafik, w którym znajdują się aktualne pozycje transportu za pół ceny.

Transport z Warszawy do Białegostoku

Uwzględnione miasta w usłudze transport Warszawa Białystok mają za zadanie łatwiejsze znalezienie odpowiedniego przewoźnika. Ze względu na dużą liczbę mieszkańców wspomnianego miasta lub gminy większa jest też liczba usług i firm operujących w danym rejonie. Co za tym idzie klient z małej wioski znacznie łatwiej znajdzie przewoźnika uwzględniając miasto wojewódzkie lub powiatowe. Poza tym niekoniecznie ktoś może chcieć zlecić transport z/do dużego miasta. Możliwe jest także zorganizowanie dostaw od jednego klienta (np. sklepu) do kilku odbiorców. Odbiorcami nie muszą być wyłącznie podmioty z danego miasta, ale mogą być rozproszeni w całym województwie lub kilku. Zapewniamy szczególną dbałość o powierzone mienie klienta w czasie transportu i ewentualnym załadunku i rozładunku.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

logo-facebook  logo-google