Transport Warszawa Białystok


Transport Białystok

transport BiałystokTransport Białystok Warszawa lub transport Warszawa Białystok. Wykonamy dostawę mebli, sprzętu agd, elektroniki, gabarytów czy przedmiotów w kartonach. Realizujemy usługi transportowe w systemie „door to door”. W ofercie są transporty ekonomiczne oraz dedykowane czyli wykonane w określonym terminie. Podane ceny uwzględniają załadunek i rozładunek po stronie klienta. Jeśli załadunek i rozładunek po naszej stronie to wycena indywidualna. Cena zależy od odległości, rodzaju ładunku oraz życzeń klienta.

Transport ekonomiczny:  400 zł* (w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia).

Transport dedykowany: 800 zł* (w terminie wybranym przez klienta).

* – dotyczy ładunku o wadze do 500 kg.

Wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. 415 cm, szer. 200 cm, wys. 220 cm.


Transport ekonomiczny oznacza, że klient ma możliwość dopasowania się do naszego terminu. Praktycznie wygląda to w ten sposób, że po złożeniu nam zamówienia gwarantujemy wykonanie usługi w ciągu 14 dni. Transport zostanie połączony z inną usługą, więc trudno określić konkretny dzień. Gdy już termin będzie znany, skontaktujemy się 1-2 dni wcześniej w celu wykonania usługi.

Może nie jest to komfortowa sytuacja dla klienta, jednak decydując się na wariant ekonomiczny trzeba pójść na pewien kompromis. Dla osób, które oczekują odbioru i dostarczenia przesyłki w konkretnym dniu i godzinie pozostaje droższy transport dedykowany.

Zakładka została nazwana jako transport Warszawa Białystok ale oczywiście transport Białystok Warszawa też znajduje się w ofercie. Tak samo jak transport Białystok czy transport Białystok Gdańsk. Wszystkie opcje lokalizacyjne wchodzą w grę, kwestia dogadania się co do terminu no i oczywiście ceny. Podobno cena nie zawsze idzie w parze z jakością jednak to chyba zależy od wykonawcy. Są firmy co chcą wykonać jak najwięcej i jak najszybciej ale to też zależy od klienta. Jedni kierują się wyłącznie ceną i takich odsyłamy raczej do konkurencji. Doświadczenie nabyte przez tyle lat nauczyło nas, że czasem warto zrobić mniej a dobrze.


Transport Warszawa Białystok

Transport Białystok organizowany jest dla całego podlasia. Nasze samochody stale poruszają się po całym kraju w związkutransport warszawa białystok z czym możemy zabrać mały ładunek w rozsądnej cenie. Chętnie też zorganizujemy indywidualny transport w dowolne miejsce w kraju. Czasami ponad kosztem transportu stoi bezpieczeństwo ładunku oraz punktualność dostawy lub odbioru. Dlatego chyba nawet znaczna część klientów wybiera usługi dedykowane, dzięki którym mają pewność terminowej dostawy z punktu odbioru do adresata.

Jeśli szukasz odpowiedzialnej firmy to jesteś w dobrym miejscu. Kontenerowa zabudowa pojazdów pozwala na bezpieczny transport rzeczy, dość wysoka skrzynia ładunkowa zapewnia bezpieczny transport mebli lub sprzętu agd. Obsługując internetowy sklep z meblami nauczyliśmy się planować dostawy oraz cierpliwości do klientów. Zdarza się wyjazd na kilka dni lub nawet na cały tydzień.

Często odbiorcami są firmy, które pracują do godz. 15.00. Poszczególne miejsca dostaw są oddalone czasem o kilkaset kilometrów. Czymś normalnym jest powrót do domu później niż zaplanowaliśmy. Staramy się wykonać transport przede wszystkim bezpiecznie ale możliwie najszybciej. Zdarza się, że dostawa będzie opóźniona i wtedy prosimy klienta o cierpliwość i wyrozumiałość.

W zakładce Transport za pół ceny znajdziesz grafik, na którym znajdują się aktualne pozycje naszych transportów za pół ceny.


Przyjaciele: ARTTRANS – www.arttrans.pl | Metalowe24 – www.metalowe24.pl | Szafy i sejfy na broń Konsmetal – sejfyiszafy.pl |


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

Facebook | Google+