Transport mebli krajowy 2


transport mebli krajowyTransport mebli krajowy to nie tylko relokacja mienia, ale również wszelkiego rodzaju dostawy ze sklepów lub hurtowni. W czasach ciągle rozwijającej się branży jaką są sklepy internetowe dochodzi do zakupu w sklepach oddalonych o setki kilometrów. Niezbędne jest wtedy posiadanie własnej floty pojazdów lub korzystanie z usług firmy transportowej. Meble to nie są przedmioty, które można włożyć do pudełka i wysłać pocztą. Stąd też do ich transportu wykorzystujemy ekonomiczne samochody dostawcze z zabudową kontenerową o wysokości co najmniej 200 cm. Zabudowa taka pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca zwłaszcza podczas dostaw wysokich mebli.

Obsługując sklep internetowy z meblami nabyliśmy doświadczenie w dostawach zamówień składających się z kilku lub kilkunastu mebli (i tutaj właśnie zdają egzamin optymalne wymiary skrzyni ładunkowej). Wspomniany kontener to również zaleta w przypadku dostaw łączonych, ponieważ większość zleceń to są zamówienia pojedynczych mebli. Tak więc transport mebli to nie tylko dostawy duże do jednego klienta lub łączone do kilku odbiorców ale również dedykowany transport jednego mebla. Ostatnia opcja dedykowana osobom, którym bardzo zależy na czasie bez względu na koszty. Zdarza się też, że koszt transportu jest większy od wartości ładunku ale dostawa taka bywa niezbędna. Pierwszym przypadkiem jest pilna potrzeba używania zakupionego mebla, a drugim może być jego wartość sentymentalna. Te stare meble przekazywane z pokolenia na pokolenie wymagają delikatnego transportu.


Transport mebli ze sklepu do domu, firmy

Za naszym pośrednictwem możesz skorzystać z usługi transportu dedykowanego, który będzie wykonany tylko dla jednego klienta w ściśle określonym terminie. Można także skorzystać z transportu promocyjnego za pół ceny, który połączymy z innymi zaplanowanymi już dostawami. Sporo wspominałem o dostawach nowych mebli ze sklepów. Jednak transport mebli krajowy to również przemieszczanie dobytku osób prywatnych i firm. Popularnie są to przeprowadzki krajowe, które obejmują częściowe lub pełne przewozy mebli z jednego adresu na drugi docelowy.

A może Wy macie jakieś dość ciekawe doświadczenia związane z dostawą mebli przez wynajętą firmę transportową?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy do “Transport mebli krajowy

  • Tadeusz

    Czy ciekawe to nie wiem ale umówiłem się raz z „fachowcami” na wniesienie po schodach pianina, które przyjechało z innego miasta. Panowie oczywiście zjawili się w danym dniu o umówionej godzinie, ale jak zobaczyli owo pianino to powiedzieli, że jednak rezygnują. Ale to jeszcze były czasy gdy mało firm miało portale społecznościowe gdzie można sprawdzić ich wiarygodność itp. Nie mniej jednak zostałem sam z wynajętym kierowcą, któremu musiałem dopłacić za dodatkowy czas postoju zanim znalazłem kolejną ekipę.

    • LOGISTIC Autor wpisu

      Faktycznie teraz jest trochę łatwiej, bo można posiłkować się mediami społecznościowym. Chociaż dawniej też ludzie jakoś funkcjonowali. Najwidoczniej miałeś pecha…