Transport Warszawa Gdynia 2


transport Warszawa GdyniaUsługa transport Warszawa Gdynia łączy logistycznie nie tylko wymienione miasta, ale także regiony pomorza i mazowsza. Odległość jaką trzeba pokonać wykonując taką usługę transportową to około 370 km jadąc starą „siódemką”. Przy transporcie dedykowanym kilometry mnożymy razy dwa, więc przy rozliczeniu będzie ich 740. Czasami jest w naszej ofercie transport ekonomiczny i wtedy w koszt usługi zaliczamy tylko kilometry w jedną stronę. Zlecenia wykonujemy autami dostawczymi z zabudową kontenerową o sporej kubaturze zwłaszcza jeśli chodzi o wysokość (idealne do transportu mebli, lodówek). Jednak coś kosztem czegoś stąd auta tego typu mają ograniczoną ładowność, która oscyluje w granicach 500 kg. Dlatego nie podejmujemy transportu ładunków, które podchodzą pod kategorie transportu ciężkiego. Nie przewozimy też brudzących towarów budowlanych lub innych.

Transport Warszawa Gdynia jest tutaj opisywany jako konkretna usługa jednak jak wcześniej wspominałem może rozpoczynać się i kończyć w dowolnym miejscu tych regionów. Swoim zasięgiem może obejmować całe Trójmiasto i województwo pomorskie lub być docelowo sprecyzowany tak jak transport z Warszawy do Gdańska. Zapewniamy elastyczne podejście odnośnie dnia wykonania usługi oraz godzin w jakich by się miała ona odbyć. Rodzaj przewożonego mienia także w zasadzie nas nie ogranicza z wyjątkiem wymienionych ładunków ciężkich i brudnych.


Transport Warszawa Gdynia i Trójmiasto

Przeważnie zainteresowane usługą są firmy i osoby prywatne chcące przewieźć całość lub część wyposażenia firmy lub mieszkania. Ale też bywają zlecenia transportu małych przesyłek, które mają sporą wartość materialną lub sentymentalną. Zdarza się również, że koszt transportu może przekroczyć wartość przewożonego mienia, ale jest niezbędny do funkcjonowania firmy lub urządzenia. Czasami mogą być to rzeczy, które normalnie nie zmieszczą się do osobówki podczas podróży na wakacje. Aaaa… odnośnie jeszcze wakacji to wnętrze bagażowe chętnie przystosujemy do transportu większej ilości rowerów. Dla wycieczek szkolnych lub grup zorganizowanych. A ponieważ pomorze kojarzy się z sezonem wakacyjnym i urlopami to transport rowerów lub innych biwakowych niezbędników może być pilnie poszukiwany. Staramy się zawsze wykonać usługę transportową najlepiej jak to możliwe, a profil społecznościowy to dobrze dokumentuje.

Oprócz dedykowanych transportów z Warszawy do Gdyni organizujemy kursy do Gdańska. Zapewniamy kompleksową usługę. Zapakujemy i wypakujemy Twoje mienie. Doradzimy w kwestii jak najlepiej zabezpieczyć przedmioty. Gwarantujemy terminowe wykonanie usługi. Wystawiamy faktury VAT. Zapewniamy bezpieczny transport.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy do “Transport Warszawa Gdynia

  • Monika

    Informacje zawarte na stronie są dość wyczerpujące, ale brak cennika wpływa trochę negatywnie jeśli chodzi o pierwsze wrażenie.

    • LOGISTIC Autor wpisu

      Usługi transportowe w samej formie jako „usługi” oznaczają, że w zasadzie każda jest inna. Ciężko jest wypracować cennik jako taki, chociaż można wspomagać się cennikiem kilometrowym lub godzinowym. I proszę mi wierzyć na słowo, że koszt transportu na trasie jak w tytule może być bardzo rozbieżny. Cena czasami (nie zawsze) zależy od wielu czynników, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego 🙂