Transport Warszawa Gdańsk


Transport Gdańsk

transport GdańskTransport Warszawa Gdańsk lub transport Gdańsk Warszawa. Do dyspozycji klienta jest zadbane i czyste auto z zabudową kontener. Wykonamy transport mebli, sprzętu agd i rtv, przesyłek w paczkach lub workach. Nawet urządzenia na paletach będą przewiezione jeśli do dyspozycji będzie wózek widłowy. Chociaż nie zawsze jest on niezbędny jeśli na palecie są lekkie rzeczy. Podane ceny dotyczą usług gdzie załadunek, rozładunek jest po stronie klienta. Jak załadunek, rozładunek po naszej stronie – transport na wycenę.

Transport ekonomiczny: 700 zł* (w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia).

Transport dedykowany: 1400 zł* (w terminie wybranym przez klienta).

* – dotyczy ładunku o wadze do 500 kg.

Wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. 415 cm, szer. 200 cm, wys. 220 cm.


Transport ekonomiczny na trasie Warszawa Gdańsk lub odwrotnie oznacza, że w chwili zamówienia transportu my gwarantujemy jego wykonanie w ciągu 14 dni. Warunkiem jest gotowość klienta do zapewnienia w tym okresie wydania przewożonego mienia w punkcie odbioru. Takie warunki są spowodowane tym, że jest to transport łączony i trzeba go zgrać z innymi klientami i zleceniami.

Dla klientów, którym zależy na transporcie pilnym lub w konkretnym dniu mamy usługę transport dedykowany. Kosztuje więcej ale jest to usługa tylko dla jednego klienta. Zostanie wykonana w ustalonym dniu i o ustalonej godzinie. Transport Gdańsk, transport Warszawa Gdańsk i transport Gdańsk Warszawa. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy w dystrybucji towarów.

Obsługujemy internetowy sklep z meblami i często robimy objazdówkę po kraju. Jednorazowo zabieramy towar do kilku miejsc docelowych często dość od siebie oddalonych. Operacja taka trwa czasami nawet kilka dni. Trzeba zaplanować logistycznie miejsca dostawy pod względem dostępności osób odbierających. Dlatego nasza praca opiera się na bezpiecznym dostarczeniu przesyłki do klienta. Pośpiech nie jest tutaj priorytetem i liczymy się z tym, że możemy później wrócić do domu niż zostało to zaplanowane.


Transport Warszawa Gdańsk

Transport Gdańsk to oferta dla osób i firm z całego Trójmiasta. Poszukujących usługi transportowej transport Warszawa Gdańskdo miast: Warszawa, Białystok lub w dowolne miejsce w kraju. Oferta transportu łączonego dotyczy głównie małych przesyłek gdy nie opłaca się ich transportować indywidualnie. Oczywiście jeśli szukasz odpowiedzialnego przewoźnika i chcesz aby Twoje zlecenie wykonała właśnie ta firma to chętnie podejmiemy wyzwanie. Na początku zostało napisane, że oferta jest dla klientów z Trójmiasta. Sprostowując jest to oferta jest dla klientów z całej Polski. Jednak bardziej jest skierowana do osób chcących dostarczyć ładunek na pomorze lub odwrotnie.

W zakresie naszych usług było też przygotowanie do transportu delikatnych rzeźb. Dzieła te były potem przez nas transportowane do muzeum za granicą. Dojechały i zostały przez nas rozpakowane, nie było strat. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Klientom, którzy wybierając firmę transportową kierują się wyłącznie ceną polecamy konkurencję. Z całym szacunkiem dla konkurencji, ponieważ takowa musi być aby nie było monopolu. Każda firma ma swoje priorytety. Jedni mają cenę, inni szybkość a jeszcze inni jakość. Gwarantujemy dostawę w ustalonym wcześniej dniu i godzinie tak by dopasować się do dyspozycyjności klienta.

Zachęcamy do śledzenia zakładki Transport za pół ceny, umieszczamy tam przybliżone terminy znanych już nam transportów.


Przyjaciele: ARTTRANS – www.arttrans.pl | Metalowe24 – www.metalowe24.pl | Szafy i sejfy na broń Konsmetal – sejfyiszafy.pl |


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

Facebook | Google+