Transport Warszawa Gdańsk


transport GdańskTransport Warszawa Gdańsk lub transport Gdańsk Warszawa. Do dyspozycji klienta jest zadbane i czyste auto z zabudową kontener. Wykonamy transport mebli, sprzętu agd i rtv, przesyłek w paczkach lub workach. Nawet urządzenia na paletach też przewieziemy jeśli do dyspozycji będzie wózek widłowy. Chociaż nie zawsze jest on niezbędny jeśli na palecie są lekkie rzeczy. Podane ceny dotyczą usług gdzie załadunek, rozładunek będzie zapewniony przez klienta. Jeśli załadunek i/lub rozładunek po naszej stronie to transport na indywidualną wycenę.

Transport ekonomiczny: 1100 zł* (w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia).

Transport dedykowany: 2200 zł* (w terminie wybranym przez klienta).

* – dotyczy ładunku o wadze do 500 kg.

Wymiary przestrzeni ładunkowej: dł. 415 cm, szer. 200 cm, wys. 220 cm.


Transport ekonomiczny na trasie Warszawa Gdańsk lub odwrotnie oznacza, że w chwili zamówienia transportu my gwarantujemy jego wykonanie w ciągu 14 dni. Warunkiem jest gotowość klienta do zapewnienia w tym okresie wydania przewożonego mienia w punkcie odbioru. Takie warunki są spowodowane tym, że jest to transport łączony i trzeba go także zgrać z innymi klientami i zleceniami. Polecamy transport Warszawa Gdańsk i Gdańsk Warszawa.

Dla klientów, którym zależy na transporcie pilnym lub w konkretnym dniu mamy usługę transport dedykowany. Kosztuje więcej ale jest to usługa tylko dla jednego klienta. Wykonamy transport w ustalonym dniu i o ustalonej godzinie. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy w zakresie dystrybucji różnych towarów na terenie kraju.

Obsługujemy internetowy sklep z meblami i często robimy objazdówkę po kraju. Jednorazowo zabieramy towar do kilku miejsc docelowych często dość od siebie oddalonych. Operacja taka trwa czasami nawet kilka dni. Trzeba zaplanować logistycznie miejsca dostawy pod względem dostępności osób odbierających. Dlatego nasza praca opiera się na bezpiecznym dostarczeniu przesyłki do klienta. Liczymy się z tym, że możemy później wrócić do domu.


Transport Gdańsk

transport Warszawa GdańskTransport Gdańsk to oferta dla osób i firm z całego Trójmiasta, poszukujących usługi transportowej do miast: Warszawa, Białystok lub w dowolne miejsce w kraju. Oferta transportu za pół ceny dotyczy głównie małych przesyłek gdy nie opłaca się ich transportować indywidualnie. Oczywiście jeśli szukasz odpowiedzialnego przewoźnika i chcesz aby Twoje zlecenie wykonała właśnie ta firma to chętnie podejmiemy wyzwanie. Na początku zostało napisane, że oferta jest dla klientów z Trójmiasta. Sprostowując jest to oferta dla klientów z całej Polski. Jednak bardziej jest ona skierowana do osób chcących dostarczyć ładunek z mazowsza na pomorze lub odwrotnie.

W zakresie naszych usług było też przygotowanie do transportu delikatnych rzeźb. Dzieła te były potem przez nas transportowane do muzeum za granicą. Dojechały i zostały przez nas rozpakowane, nie było strat. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Klientom, którzy wybierając firmę transportową kierują się tylko wyłącznie ceną polecamy konkurencję. Z całym szacunkiem dla konkurencji, ponieważ takowa musi być aby nie było monopolu. Każda firma ma swoje priorytety. Jedni cenę, inni szybkość, jeszcze inni stawiają na jakość i dokładność.

Zachęcamy do śledzenia zakładki transport za pół ceny, umieszczamy tam przybliżone terminy tanich transportów.

Transport z Warszawy do Gdańska

Realizując usługi transportowe pomiędzy miastami największymi w województwie mazowieckim oraz pomorskim uwzględniamy też inne miasta. Są to często małe miasteczka oraz wsie położone dość odlegle od aglomeracji miejskich. Jednak klienci poszukując transportu z Łeby do Warszawy (lub jej okolic) raczej interesują się połączeniami pomiędzy miastami większymi. Jest najzwyczajniej łatwiej znaleźć przewoźnika, który operuje logistycznie w wybranym rejonie. Innym elementem jest też większa możliwość wyboru firmy, która jak najlepiej spełni oczekiwania klienta. I nie chodzi tutaj może aż tak bardzo o finanse, ale o termin i możliwości techniczne w zależności od rodzaju ładunku. Często wykonujemy usługi dla klientów, którym zależy na najszybszym terminie. Często także wykonujemy transporty „sentymentalne”.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

logo-facebook  logo-google