Przeprowadzki Warszawa


przeprowadzki WarszawaPrzeprowadzki Warszawa zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Usługi wykonujemy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego ale nie sprawi nam kłopotu przeprowadzka czy transport na drugi koniec kraju. Na życzenie dostarczymy materiały do pakowania (kartony, taśmy), spakujemy wyposażenie mieszkania lub biura oraz zdemontujemy i zmontujemy meble. Każda przeprowadzka wyceniana jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej. Na podstawie zapytania złożonego drogą elektroniczną lub na podstawie wcześniejszego obejrzenia mienia u klienta. Nie preferujemy cennika godzinowego, u nas zawsze z góry wiesz ile zapłacisz.

Co ma wpływ na cenę przeprowadzki:

  • ilość przewożonych rzeczy
  • odległość pomiędzy punktem wyjściowym a miejscem docelowym
  • waga i gabaryty nietypowych przedmiotów
  • dodatkowe utrudnienia (brak windy, brak podjazdu pod drzwi budynku)
  • życzenia klienta dotyczące rodzaju usługi (zakres pakowania, zakres demontażu i montażu mebli)

Szanujesz czas, oszczędzasz pieniądze…

tapicerowane wnętrze meblowozuWybierając firmę z wieloletnim stażem mają Państwo pewność, że przewożone mienie zostanie odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. I dojedzie bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Przeprowadzki to specyficzna usługa wymagająca najwyższej staranności oraz odpowiedniej tężyzny fizycznej. Znoszenie lub wnoszenie po schodach wiąże się często z wielogodzinnym wysiłkiem fizycznym, dlatego przeprowadzki powinny wykonywać zgrane ze sobą osoby.

Wszystko to po to aby uniknąć strat w mieniu, sprzęcie no i oczywiście w ludziach. To taki żart oczywiście ale łatwo jest sobie wyobrazić co się dzieje gdy do wnoszenia szafy zabierają się dwie niedoświadczone osoby. Wygląda to w przybliżeniu tak: podczas wnoszenia szafy po schodach jedna osoba ciągnie drugą za pomocy szafy. Ewentualnie może być zmiana i ta druga osoba pcha tą pierwszą również za pomocą szafy. Przy okazji tych manewrów ktoś może upaść, zaczepić meblem o ścianę lub o barierkę. Ostatecznie wnoszenie szafy przy takiej przeprowadzce kończy się powiedzmy sukcesem gdyby nie jeden mały szczegół… Na dole stoi jeszcze po dach załadowane auto z mnóstwem innych mebli, kartonów i wielu wielu innych drobnych rzeczy. Czasami warto zainwestować w profesjonalną firmę.

Popularne usługi to przeprowadzki warszawa, przeprowadzki mieszkań i domów, przeprowadzki biur i firm, przeprowadzki krajowe.

Na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do przeprowadzki?

W przypadku małej relokacji można sobie pozwolić na mniej dokładne przygotowanie drobnych rzeczy do wyniesienia. Jednak warto pamiętać, że im dokładniej drobne przedmioty zostaną zapakowane w torby, worki i kartony to znacznie to ułatwi i przyspieszy załadunek. A to chyba chodzi podczas całego przedsięwzięcia. Worki i torby powinny być zawiązane lub pozamykane aby zawartość z nich nie wypadała, kartony natomiast trzeba dobrze zakleić. Przy większych przeprowadzkach każdy worek, karton czy mebel warto oznaczyć. Aby w miejscu docelowym nikt nie musiał zastanawiać się kilka minut nad jego miejscem docelowym. Jest to istotne zwłaszcza przy przeprowadzkach dużych domów i pomieszczeń biurowych.

Innym ważnym elementem jest jest zorganizowanie miejsca do zaparkowania meblowozu. Tutaj należy pamiętać, że zajmuje ona dwa razy więcej miejsca niż samochód osobowy. Jeśli ktoś wyprowadza się lub wprowadza do domu z dużym podwórkiem to problem jest z głowy. Gorzej gdy lokal znajduje się w bloku a jedyny podjazd do klatki to chodnik.

Jak prawidłowo złożyć karton do przeprowadzki?

Pytanie może banalne jednak proszę mi wierzyć na słowo. Mimo pokazania klientowi podczas dostarczania opakowań jak zrobić to prawidłowo to wiele osób robi to źle. A potem podczas przenoszenia nagle zawartość wypada z pudełka. Klient zamiast zakleić skrzydełka kartonu tylko je pozakładał jedno za drugie (co jest bardziej czasochłonne i mniej bezpieczne dla zawartości). Technika jest bardzo prosta – w przypadku pudełka o podstawie kwadratowej jedną parę przeciwległych skrzydełek składamy do środka. Drugą parę nakładamy na tą pierwszą i wzdłuż łączenia sklejamy taśmą. Gdy mamy pudełka o podstawie prostokątnej to w pierwszej kolejności składamy do środka mniejsze skrzydełka. Większe tak jak w przypadku pierwszym.

 

Przeprowadzki Warszawa oraz krajowe


Przyjaciele: ARTTRANS – www.arttrans.pl | Metalowe24 – www.metalowe24.pl | Szafy i sejfy na broń Konsmetal – sejfyiszafy.pl |


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 23 23 88

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

Google+