Transport Warszawa…


transport WarszawaTutaj będą umieszczane trasy z pustymi przebiegami, transport Warszawa, wolne pojazdy (transport za pół ceny). Poniżej szczegóły dotyczące terminu transportu oraz planowane trasy przejazdów (z możliwością zmienienia trasy).

Cena 3,00 zł/km brutto, kilometry liczone są w jedną stronę (przekreślenie oznacza, że transport jest nieaktualny).


Transport Warszawa… 2022

33 tydzień – Suwałki – Ełk – Mikołajki – Szczytno – Warszawa – Białystok

29 tydzień – Bielsko-Biała – Opole – Wrocław – Poznań – Warszawa

25 tydzień – Katowice – Częstochowa – Łódź – Warszawa – Olsztyn

18 tydzień – Koszalin – Słupsk – Gdańsk – Olsztyn – Białystok

11 tydzień – Warszawa – Szczecin – Gdańsk – Olsztyn – Sokołów Podlaski

6 tydzień – Siedlce – Białystok – Suwałki – Gdynia – Wejherowo – Warszawa

3 tydzień – Białystok – Olsztyn – Gdańsk – Lębork – Słupsk – Warszawa


Transport Warszawa Szczecin

Transport Warszawa Szczecin to 566 km do przejechania w jedną stronę i za tyle kilometrów zapłacisz przy transporcie ekonomicznym. Dla transportu dedykowanego to już będą 1132 km, ponieważ transport zostanie wykonany wyłącznie dla Ciebie i liczą się również kilometry powrotne. Przykładowa trasa to Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, ale może być też Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Piła i Szczecin. Możemy zahaczyć o Gorzów Wielkopolski, czy Świnoujście.  Szukaj planowanych tras na górze strony, by skorzystać z opcji transport za pół ceny. W przypadku braku takiego transportu pozostaje usługa dedykowana, którą dopasujemy do Twojego terminu.

Transport do Koszalina

Transport Warszawa Koszalin to usługa transportowa, która wymaga przejechania 465 km (w jedną stronę). Dla klientów szukających indywidualnej usługi w konkretny dzień oznacza to, że trzeba liczyć się z kosztem zapłaty za 1130 km. Trasa Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Koszalin to najbardziej optymalna odległość. O Koszalin można też zahaczyć jadąc przez Gdańsk i Gdynię drogą ekspresową S7 lub przez Szczecin. Oznacza to możliwość zabrania ładunku do Koszalina lub Warszawy z innych miast, takich jak Gdańsk, Sopot, Władysławowo, Lębork i Słupsk. W przypadku chęci przetransportowania większej ilości rzeczy proponujemy indywidualną usługę transportu.

Transport Warszawa Wrocław

Transport Warszawa Wrocław jadąc A2 przez Łódź i dalej S8 to odległość 354 km. Dla usługi dedykowanej będzie to łącznie do rozliczenia 708 kilometrów. Optymalna oś jazdy to podróż przez Łódź, jak było to już wcześniej wspomniane. Oczywiście przy usłudze transportowej łączonej może to być podróż przez miasta Częstochowa i Opole. Trasę przejazdu możemy zmodyfikować dowolnie, by obejmowała inne województwa w Polsce. W tym przypadku również zachęcam do sprawdzania na początku strony, czy mamy w planach jakieś zlecenia transportu w stronę dolnego śląska. Gdy brak takiego lub jest już przekreślony (wykonany) pozostaje transport dedykowany. Indywidualny transport z Warszawy do Wrocławia jest co prawda droższy i z rezerwacją terminu. Zapewniamy jednak wtedy wykonanie go w ustalonym dniu i godzinie.

Transport do Krakowa

Transport Warszawa Kraków to w zasadzie łatwa jazda drogą S7 na południe kraju. Odległość pomiędzy Warszawą, a stolicą małopolski to 310 km (w przypadku usługi indywidualnej kilometry liczymy w obie strony i będzie ich 620). Usługa ekonomiczna po najkrótszej linii umożliwia zabranie ładunku z Radomia i Kielc. Przy zmianie planowanej trasy możemy pojechać na przykład przez Piotrków Trybunalski, Częstochowę, Katowice, a nawet Zakopane. Podany przykład to nie tylko relokacja na południe kraju, ale może też być transport Zakopane, Bielsko-Biała, Kraków, Warszawa. Jeśli chcesz przewieźć rzeczy i większe ilości przedmiotów umów się na usługę indywidualną. Dostarczymy wtedy Twoje mienie z Warszawy do Krakowa w dokładnie ustalonym dniu. Meble, agd, pudełka i ubrania dojadą do celu bardzo bezpiecznie.

Transport do Rzeszowa

Transport Warszawa Rzeszów z logistycznego punktu widzenia to odległość około 320 km. Pisząc około oznacza to, że do Rzeszowa można jechać np. przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski i Tarnobrzeg. Drugi wariant to przejazd przez Garwolin, Lublin, Kraśnik i Nisko. Zarówno w pierwszym przypadku, jak i w drugim jest opcja zjechania w bok i zabrania ładunku z takich rejonów jak Tarnów, Krosno, Sanok, Przemyśl, Zamość, Hrubieszów i Chełm. Aby skorzystać z transportu ekonomicznego trzeba trafić na planowaną przez nas trasę w stronę woj. podkarpackiego. Dla osób mających do przewiezienia większe ładunki zorganizujemy transport dedykowany. Taka usługa transportowa z Warszawy do Rzeszowa ma swoje plusy. Gwarantujemy bezpiecznie przewiezienie (bez upychania na siłę) rzeczy i towarów dla osób i firm.

Transport do Suwałk

Transport Warszawa Suwałki lub odwrotnie Suwałki Warszawa to usługa transportowa, której główną składową jest odległość wynosząca 300 km. Przy transporcie ekonomicznym będzie to odległość określająca kilometry rozliczeniowe. Na tej trasie jest możliwość pojechania przez Białystok lub Łomżę, a dalej to już wiadomo przez Augustów i do Suwałk. Przy usłudze indywidualnej (dedykowanej) liczba kilometrów do rozliczenia wyniesie już 600. W transporcie łączonym zahaczymy o Olecko, Giżycko, Ełk, Mrągowo, Olsztyn, Ostródę, Szczytno, a nawet Braniewo i Elbląg. Wykonamy profesjonalne i dedykowane usługi transportowe dla firm, osób prywatnych i instytucji. Zrealizowanie bezpiecznego transportu z Warszawy do Suwałk to dla nas drobiazg. Dobrze znamy tą drogę z racji stałej współpracy z jedną z lokalnych firm.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

logo-facebook  logo-google