Transport za pół ceny


transportTutaj będą umieszczane trasy z pustymi przebiegami, transport Warszawa, wolne pojazdy (transport za pół ceny). Poniżej szczegóły dotyczące terminu transportu oraz planowane trasy przejazdów (z możliwością zmienienia trasy).

Cena 2,50 zł/km brutto, kilometry liczone są w jedną stronę (przekreślenie oznacza, że transport jest nieaktualny).


Transport Warszawa… 2022

7 tydzień – Siedlce – Białystok – Suwałki – Gdynia – Wejherowo – Warszawa

3 tydzień – Białystok – Olsztyn – Gdańsk – Lębork – Słupsk – Warszawa


Transport Warszawa… 2021

51 tydzień – Sokołów Podlaski – Suwałki – Warszawa – Kielce – Białystok

51 tydzień – Szczecin – Koszalin – Słupsk – Bydgoszcz – Toruń – Warszawa

50 tydzień – Zakopane – Kraków – Kielce – Warszawa – Białystok

48 tydzień – Warszawa – Gdańsk – Słupsk – Olsztyn – Siedlce – Lublin


Przykładowe trasy…

Transport Szczecin

Transport Warszawa Szczecin to 566 km do przejechania w jedną stronę i za tyle kilometrów zapłacisz przy transporcie ekonomicznym. Dla transportu dedykowanego to już będą 1132 km, ponieważ transport zostanie wykonany wyłącznie dla Ciebie i liczą się również kilometry powrotne. Przykładowa trasa to Warszawa Łódź Poznań Szczecin, ale może być też Warszawa Płock Toruń Bydgoszcz Piła Szczecin. Możemy też zahaczyć o Gorzów Wielkopolski czy Świnoujście.  Szukaj planowanych tras na górze strony aby skorzystać z opcji transportu za pół ceny. W przypadku braku takiego transportu pozostaje usługa dedykowana, którą dopasujemy do terminu klienta.

Transport Koszalin

Transport Warszawa Koszalin to usługa transportowa, która wymaga przejechania 465 km (w jedną stronę). Dla klientów szukających indywidualnej usługi w konkretny dzień oznacza to, że trzeba liczyć się z kosztem zapłaty za 1130 kilometrów. Trasa Warszawa Bydgoszcz Koszalin to najbardziej optymalna odległość. O Koszalin można też zahaczyć jadąc przez Gdańsk i Gdynię drogą ekspresową S7 lub przez Szczecin. Oznacza to możliwość zabrania ładunku do Koszalina lub Warszawy z innych miast takich jak Gdańsk Sopot Władysławowo Lębork i Słupsk. W przypadku chęci przetransportowania większej ilości rzeczy proponujemy indywidualną usługę transportową.

Transport Wrocław

Transport Warszawa Wrocław jadąc A2 przez Łódź i dalej S8 to odległość 354 km. Dla usługi dedykowanej będzie to łącznie do rozliczenia 708 kilometrów. Optymalna oś jazdy to podróż przez Łódź jak było to już wcześniej wspomniane. Oczywiście przy usłudze transportowej łączonej może to być podróż przez miasta Częstochowa i Opole. Trasę przejazdu możemy zmodyfikować dowolnie, by obejmowała inne województwa w Polsce. W tym przypadku również zachęcam do sprawdzania na początku strony czy mamy w planach jakieś zlecenia transportu w stronę dolnego śląska. Gdy brak takiego lub jest już przekreślony (wykonany) pozostaje transport dedykowany.

Transport Kraków

Transport Warszawa Kraków to w zasadzie łatwa jazda drogą S7 na południe kraju. Odległość pomiędzy Warszawą a stolicą małopolski to 310 km (w przypadku usługi indywidualnej kilometry liczymy w obie strony i będzie ich 620). Usługa ekonomiczna po najkrótszej linii umożliwia zabranie ładunku z Radomia i Kielc. Przy zmianie planowanej trasy możemy pojechać na przykład przez Piotrków Trybunalski Częstochowa Katowice, a nawet Zakopane. Podany przykład to nie tylko relokacja na południe kraju ale może też być Zakopane Bielsko-Biała Kraków Warszawa. Chcesz przewieźć rzeczy i większe ilości przedmiotów umów się na transport indywidualny.

Transport Rzeszów

Transport Warszawa Rzeszów z logistycznego punktu widzenia to odległość około 320 km. Pisząc około oznacza to, że do Rzeszowa można jechać np. przez Radom Ostrowiec Świętokrzyski i Tarnobrzeg. Drugi wariant to przejazd przez Garwolin Lublin Kraśnik i Nisko. Zarówno w pierwszym przypadku jak i w drugim jest opcja zjechania w bok i zabrania ładunku z takich rejonów jak Tarnów Krosno Sanok Przemyśl Zamość Hrubieszów czy Chełm. Aby skorzystać z transportu ekonomicznego trzeba trafić na planowany przez nas przejazd w stronę woj. podkarpackiego. Dla osób mających do przewiezienia większe ładunki zorganizujemy usługę dedykowaną.

Transport Suwałki

Transport Warszawa Suwałki lub odwrotnie Suwałki Warszawa to usługa transportowa, której główną składową jest odległość wynosząca 300 km. Przy transporcie ekonomicznym będzie to odległość określająca kilometry rozliczeniowe. Na tej trasie jest możliwość pojechania przez Białystok lub Łomżę, a dalej to już wiadomo przez Augustów i do Suwałk. Przy usłudze indywidualnej (dedykowanej) liczba kilometrów do rozliczenia wyniesie już 600. W transporcie łączonym zahaczymy o Olecko Giżycko Ełk Mrągowo Olsztyn Ostródę Szczytno, a nawet Braniewo. Wykonamy profesjonalne i dedykowane usługi transportowe dla firm, osób prywatnych i instytucji.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

logo-facebook  logo-google