Transport rowerów nad morze


transport rowerówTransport rowerów nad morze to oferta zarówno dla grup zorganizowanych organizujących turnusy wakacyjne oraz dla rodzin jadących indywidualnie. W przypadku szkół może to być przedsięwzięcie wymagające od strony logistycznej. Po pierwsze takie turnusy organizowane są dla większej liczby uczestników, co wiąże się z ze sporą ilością rowerów. Po drugie taka wycieczka zwykle odbywa się autokarem, który niestety nie jest przystosowany do transportu takiej ilości dwuśladów. Wyjazdy rodzinne to będzie raczej znacznie mniejsza liczba rowerów, ale zabranie ich też wiąże się z rodzajem posiadanego auta. No i chęć zabrania wielu innych rzeczy także ma znaczenie.

Z pomocą przyjdzie zapewne wiele firm transportowych z różnymi typami aut z dopiętą przyczepką nawet. Nasze auto specjalnie przygotowaliśmy na takie usługi transportowe i już sprawdzone przez klientów. Specjalne poprzeczki pozwalają bezpiecznie transportować rzędy rowerów na dwóch poziomach. Na zdjęciu są ustawione na dolnym poziomie (podłoga) i górnym (poprzeczki), który jak widać jest wykorzystany częściowo. Uprzedzając pytanie ile rowerów możemy przewieźć… Odpowiem, że szczerze to nie wiem ile. Myślę, że bezpiecznie zapakujemy tak do 50 sztuk. Na zdjęciu jest około 40 sztuk, ale jak widać górny poziom auta wykorzystaliśmy tylko częściowo.

Transport rowerów

Sposób rozmieszczenia dwóch kółek zależy od ich ilości i tego co ma jeszcze być zabrane tym samym transportem. Grupy zorganizowane to zwykle turnusy dla dzieci, więc zapewne będzie sporo akcesoriów do zabawy lub jakieś walizki. Dlatego też przy mniejszej ilości rowerków zapewne umieścimy je na górnym poziomie, tak aby na dole zostało miejsce na walizki, kartony itp. Wyjazdy w mniejszym gronie (rodzice z dziećmi, grupy znajomych) mogą wiązać się z zabraniem mebli. I w taki sposób transport rowerów przerodzi się w transport mebli, ale tak też bywa.

Dostarczymy w każde miejsce w kraju Twój rower wraz z innymi drobiazgami. Załadujemy do samochodu i zabezpieczymy odpowiednio mienie. Po dotarciu na miejsce zajmiemy się rozładunkiem. Wypakujemy rowery, zdejmiemy meble i wniesiemy je do pomieszczenia. A na koniec umówimy się na transport powrotny rowerów i rzeczy.

Zajmiemy się kompleksową obsługą zamówionego transportu. Wykonujemy też dedykowane transporty dla firm i instytucji. Wystawiamy faktury VAT. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Wykonujemy dedykowane transporty pomiędzy miastami. Zapewniamy wysoką jakość usług. Gwarantujemy terminowość i dyskrecję.

Artykuł nawiązuje do wakacyjnych wypadów nad morze, ale były też takie transporty nad jeziora. I nikt nie mówi, że kiedyś nie wykonamy takiej usługi choćby w góry. P.S. Na zdjęciu powyżej wykonaliśmy właśnie transport nad jezioro dla szkoły językowej z Warszawy. Może ktoś kiedyś rozpozna swój rower… Wenecja koło Żnina 😉


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *