Transport rzeczy przy okazji


transport rzeczy

Zdarza się, że transport rzeczy przy okazji pozwala uzupełnić puste przebiegi naszych samochodów. Niestety nie zawsze taka usługa jest możliwa, ponieważ ograniczać może czas, ciężar przewożonych rzeczy lub kubatura ładunku. Jeśli chcesz zlecić taką usługę i masz większą ilość mienia to lepiej umówić się na transport dedykowany. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi konkretny dzień przewiezienia rzeczy. Będzie to kosztować więcej, ale większość klientów i tak wybiera tą opcję. Czasami wartość ładunku jest znacznie niższa, niż sam koszt przewiezienia. Niestety tak też bywa.

Jeśli jednak bardzo zależy Ci na cenie wykonania usługi to najłatwiej jest śledzić naszą specjalnie do tego stworzoną zakładkę. Znajdują się na niej planowane transporty zaokrąglone do konkretnego tygodnia roku. Można tam natrafić na planowany transport do wybranego miasta lub miast i zarezerwować transport „za pół ceny”. Niestety takie czekanie ma też swoje minusy, bo o ile do niektórych miast jeździmy bardziej regularnie to do innych już znacznie mniej. Tak więc wiele zależy od pilności wykonania takiego tańszego transportu i od cierpliwości klienta zlecającego.

Transport rzeczy, a cena…

Rozglądając się za transportem ekonomicznym trzeba pamiętać, że na dzień dzisiejszy transport i tak jest dość drogi. Trzeba być ostrożnym i uważać na zbyt tanie oferty przewoźników. Wiadomo, że pewne usługi muszą po prostu trochę kosztować. I raczej trudno się spodziewać, aby ktoś wykonał trudny transport z Warszawy do Gdańska za kilkaset złotych. Dobrze jest zachować czujność na takie oferty, aby po prostu nie zostać na lodzie tuż przed lub w samym dniu wykonania przewozu. Najlepiej to jest sprawdzić kilka ofert, tych ekonomicznych i tych dedykowanych.

Ważne jest też to, co chcemy przewieźć z jednego miasta do drugiego. O ile są to drobiazgi popakowane w kartony, czy różnego rodzaju torby lub pojemniki to rodzaj auta nie ma większego znaczenia. Natomiast jeśli ma to być transport z meblami to rodzaj samochodu ma już znaczenie, bynajmniej w kwestii bezpieczeństwa mienia. Samochody dostawcze typu „blaszak” nie mają pionowych bocznych ścian, a to sprawia, że nie można stabilnie oprzeć ładunku. My zajmujemy się głównie transportem mebli i mamy do tego specjalnie przygotowany tabor. Po pierwsze to zabudowa typu kontener, która ma odpowiednią wysokość, aby bez problemu przewozić wysokie szafy. Po drugie wnętrze zabudowy ma tapicerowane filcem ściany, które dają dodatkową ochronę. Zachęcamy do korzystania z naszych limitowanych usług transportu!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *