Usługi transportowe


usługi transportoweUsługi transportowe Warszawa – zawsze pewnie, zawsze na czas do celu!

Od lat wykonujemy dedykowane usługi transportowe samochodami dostawczymi na terenie całego kraju oraz Warszawy. Transport odbywa się na zasadzie „door to door”. Jeśli szukasz firmy odpowiedzialnej, z długim stażem na rynku, wykonującej usługi z największą starannością to jesteśmy do dyspozycji. Zajmiemy się też transportem towaru z punktu A do B lub dystrybucją towarów do kilku, kilkunastu punktów. Może to być transport jednego przedmiotu w jedno miejsce lub większej ilości rzeczy w jedno lub kilka miejsc, nawet rozrzuconych po całym kraju.

Nie ma u nas ograniczeń czasowych, wszystko jest do dogadania. Czy to dzień, noc, dzień roboczy, czy niedziela to dopasujemy się do oczekiwań klientów. LOGISTIC Warszawa  jest firmą transportową, która istnieje od 2006 roku.

Wykonujemy usługi transportowe autami z zabudową kontenerową. Przestrzeń bagażowa tego typu jest bardzo funkcjonalna pod względem rozmieszczenia i zabezpieczenia ładunku. Już na samym starcie daje to przewagę nad autami typu „blaszak” (ściana tam nie jest pionowa). Koszty eksploatacji natomiast, w tym również spalanie są porównywalne. Mamy duże doświadczenie w transporcie ładunków nietypowych. Transport krajowy i usługi transportowe Warszawa wyceniane są indywidualnie i zależą od rodzaju ładunków oraz przejechanych kilometrów.


Usługi transportoweusługi transportowe Warszawa

Chętnie nawiążemy współpracę w zakresie dystrybucji towarów na teren całego kraju. Mogą to być przesyłki drobnicowe i gabaryty. Oprócz usług w Warszawie oraz krajowych mamy w ofercie transporty pomiędzy miastami:

Warszawa – Gdańsk – Warszawa   oraz  Warszawa – Białystok – Warszawa


Usługi przewozowe Warszawa

Masz problem z transportem? Napisz, zadzwoń, zapytaj… to dużo nie kosztuje. Powiedz nam co chcesz przewieźć, a zaproponujemy Tobie najlepszą ofertę. Czasem klienci chcą wynająć auto, ale nie chcą powiedzieć co zamierzają przetransportować. Niestety cena usługi w dużym stopniu zależy od rodzaju przewożonego ładunku. Dodatkowo ułatwi to dobranie pojazdów tak aby samo zlecenie wykonać jak najbardziej sprawnie oraz bez zbędnych kosztów.

Obecność na rynku usług transportowych przez tak długi czas pozwoliła nabrać nam niezbędnego profesjonalizmu w świadczeniu powyższych usług. Nabyte doświadczenie procentuje stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. Oczywiście jak to w każdej branży transportowej zdarzają sytuacje konfliktowe, jednak zawsze staramy się znaleźć kompromis z klientem. Czasami warto zarobić mniej, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Na wypracowanej przez lata renomie mała rysa na wizerunku może sporo kosztować. Jesteśmy w mediach społecznościowych, więc klienci zarówno obecni jak i potencjalni mogą wymieniać się opiniami o naszych usługach.

Nie od dziś wiadomo, że zadowolony klient w potrzebie skorzysta ponownie z naszych usług lub poleci je swoim znajomym. Dlatego też przede wszystkim stawiamy na jakość i terminowość wykonywanych zleceń zarówno tych mniejszych jak i większych. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i sprawne wykonanie usługi transportu.


LOGISTIC Warszawa | Mapa strony | Polityka prywatności

© 2006 – Usługi transportowe ☎ 609 547 658

01-523 Warszawa, ul. Śmiała 4

logo-facebook  logo-google