Przewozy rzeczy door to door


przewozy rzeczyPrzewozy rzeczy door to door to kompleksowe usługi transportowe oznaczające dostawę wprost do drzwi klienta. Wysyłka kurierem niby też podobnie wygląda, z tą różnicą, że u nas jest zdecydowanie bezpieczniej i nawet w ciągu tego samego dnia. Jak widać na załączonej grafice może to być transport na palecie lub luzem, w zależności od warunków załadunku i rozładunku. Znaczenie ma też sam przedmiot, który jest transportowany. Wracając do zdjęcia to jak widać była to przesyłka paletowa wykonana samochodem bez podnośnika hydraulicznego. Na palecie było urządzenie o wadze 200 kg, które przy wykorzystaniu wózka paletowego i widocznego przy aucie wózka transportowego trafiło docelowo na stół. Cała operacja została wykonana przez dwie osoby bez wielkiego wysiłku.

Taki transport daje dodatkową przewagę nad firmami kurierskimi, ponieważ kurier zostawi tą przesyłkę na palecie.

Przewozy rzeczy krajowe

Wykonujemy przewozy rzeczy door to door krajowe oraz lokalne. Czasami zdarza się, że zrealizujemy transport do bliskich krajów UE. Zdecydowanie preferujemy zlecenia krajowe jako bezpośredni transport Warszawa Koszalin lub bardziej ogólny transport krajowy. Ważną sprawą w usługach transportowych jest jak najmniejsza liczba przeładunków. U nas towary umieszczone i zabezpieczone w przestrzeni bagażowej trafiają bezpośrednio do odbiorcy. Bez względu na to czy jadą na drugi koniec ulicy tej samej miejscowości czy też jadą na drugi koniec kraju.

Przewóz drobnicowy

Do tego rodzaju przewozów zaliczamy usługi związane z relokacją drobnych przedmiotów (takich, które da radę podnieść jedna osoba np. paczki, pudła). Mogą to być także inne rzeczy wymagające delikatnego traktowania, które nie mogą być ułożone jedne na drugich np. kwiaty w donicach. Może to być jedna mała rzecz do pilnego transportu.

Przewóz gabarytowy

Do wyżej wymienionego rodzaju transportu ładunków zaliczamy rzeczy, do których dźwigania potrzeba minimum dwóch osób lub specjalnych wózków. Będą to większe meble, większe paczki i pudła. Oraz urządzenia transportowane na palecie lub bez, lecz o sporej wadze i gabarytach. Kluczem w transporcie gabarytów są różne wózki. Gabarytem jaki przetransportowaliśmy jest pewien karnisz, który specjalnie ciężki i objętościowy nie jest. Jednak zaangażowane zostało auto z kontenerem, ponieważ karnisz miał ponad 4 metry długości. Czasami wykonujemy nietypowe zlecenia, ale to daje dodatkową motywację. Realizujemy też usługi w formie dystrybucji krajowej.

Bardzo często dostarczamy meble biurowe dla firm, które musimy wnieść do konkretnego pomieszczenia. W takim przypadku prócz transportu zapewniamy wniesienie, rozpakowanie i ustawienie mebli. Samo wniesienie sprawia w sporadycznych przypadkach trochę problemów. Wszystko zależy od szer. korytarza i klatki schodowej, ponieważ szafy biurowe traktujemy jako gabaryty. Po rozpakowaniu mebli ustawimy je we wskazanym miejscu. Dostarczymy także sejfy lub inne nietypowe urządzenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.